Гарантії та повернення

Інтернет-магазин Avtozapchasti.com.ua безпосередньо співпрацює з виробниками та сертифікованими постачальниками автозапчастин в Україні. Це дозволяє нам не тільки встановлювати доступні ціни на всі позиції, але й повною мірою дотримуватись взятих на себе гарантійних зобов'язань.

Повернення товару протягом терміну дії гарантії

Всі автозапчастини продаються з офіційною гарантією від виробника. Термін її дії складає 6 місяців з моменту покупки або 20 тис км пробігу. Щоб здійснити повернення товару протягом терміну гарантії:

  • Надайте його нам кур'єрською службою або привезіть в офіс самостійно.
  • Прикладіть до товару акт виконаних сертифікованим СТО робіт із зазначенням виду, дати проведення робіт, пробігу автомобіля на момент ремонту (відповідно до показань одометра).
  • Надайте дефектаційний акт, виданий сертифікованим СТО. У дефектаційному акті має бути зазначено суть дефекту, час його виявлення та пробіг автомобіля на момент перевірки.

Повернення товару за гарантією: умови

Згідно із законом, повернення товару за гарантією здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, якщо він Вам не підійшов або виявився бракованим. Для цього:

  • привезіть товар до центру видачі замовлень (якщо його доставка здійснюється кур'єрською службою, послуги доставки оплачує покупець);
  • представте чек та паспорт;
  • отримайте гроші або здійсніть обмін.
Важливо! Повернення товару здійснюється лише за наявності упаковки (вона має бути цілісною, без пошкоджень, плям бруду, не допускається наклеювання скотчу або інших наклейок на заводське пакування). Слідів встановлення автозапчастини на автомобіль не повинно бути. Електронні датчики, технічні рідини з пошкодженими захисними пломбами не підлягають поверненню.