Гарантія та повернення товару

Інтернет-магазин Avtozapchasti.com.ua співпрацює з сертифікованими виробниками і постачальниками автозапчастин в Україні. Ланцюга посередників немає, тож ціни будуть демократичними. Також магазин у повній мірі виконує гарантійні зобов'язання.

Повернення товару протягом строку дії гарантії

Всі автозапчастини продаються з офіційною гарантією від виробника. Термін дії становить 6 місяців з дня покупки або 20 тис. км пробігу. Щоб зробити повернення товару по гарантії:

  1. Надішліть його нам кур'єрською службою або привезіть в офіс самостійно.
  2. Прикладіть до товару акт виконаних сертифікованим СТО робіт із зазначенням виду, дати проведення робіт, пробігу автомобіля на момент ремонту (згідно з показаннями одометру).
  3. Надайте дефектаційний акт, виданий сертифікованим СТО. У документі має бути описання дефекту, час його виявлення та пробіг авто на момент перевірки.

Повернення товару по гарантії: умови

Згідно до положень закону, повернення товару по гарантії здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, якщо він вам не підійшов або виявився бракованим. Для цього:

  • привезіть товар у центр видачі замовлень (якщо доставка здійснюється кур'єрською службою, послуги доставки оплачує покупець);
  • пред'явіть чек та паспорт;
  • отримайте гроші або здійсніть обмін.

Важливо! Повернення товару здійснюється тільки за наявністю упаковки (без пошкоджень). Слідів установки автозапчастини на автомобіль бути не повинно. Електронні датчики, технічні рідини з пошкодженими захисними пломбами повернути неможливо.