Оплата і доставка

Інтернет-магазин Avtozapchasti.com.ua пропонує різні варіанти оплати та доставки товару, щоб Ви могли обрати зручний для себе. Надсилання замовлень здійснюється по всіх містах України.

Варіанти оплати

Оплата замовлення може бути виконана будь-яким із таких способів:

  • Готівкою при отриманні – забираючи товар самовивозом в офісі компанії, замовляючи його доставку кур'єром або кур'єрською службою, Ви спочатку оглядаєте товар, перевіряючи його на відповідність заданим характеристикам, а потім вносите оплату.
  • Переплата на картку банку – номер картки менеджер інтернет-магазину надішле Вам SMS-повідомлення із зазначенням замовлення та суми до оплати. Післяплати – послуга не безкоштовна, тому, вибираючи передоплату, Ви заощаджуєте гроші.
  • Безготівковий розрахунок – менеджер надасть Вам на запит рахунок-фактуру для оплати замовлення, внести оплату за яким потрібно буде протягом трьох днів.

Доставка: способи та терміни

Інтернет-магазин пропонує два варіанти доставки товару:

  1. Самовивозом у Києві (центр видачі замовлень знаходиться за адресою вул. Робітнича, 2а).
  2. Кур'єрською службою.

Терміни доставки залежать від віддаленості Вашого населеного пункту та графіка роботи кур'єрських служб. Найчастіше вони становлять 1-2 дня. Надсилання товару здійснюється в день замовлення або на наступний.

Для довідки. Послуги транспортної компанії "Нова Пошта" при доставці "Склад-Склад" коштують від 35 грн. Детальніше з тарифами Ви можете ознайомитись на офіційному сайті компанії (novaposhta.ua). Вартість послуги післяплати оплачується окремо, як і доставка «Склад-Двері». Можливість надсилання іншими перевізниками уточнюйте.

Корисні посилання:

Адреса отделений в Вашем городе

Отслеживание заказанного товара по номеру транспортной накладной